17.09.2021

В Миколаєві вперше відбудеться відкриття пластового року

18-го вересня 2021 року в Миколаєві вперше відбудеться відкриття пластового року. Захід розпочнеться з ходи пластунів (членів скаутської організації) та їхніх батьків до Каштанового скверу.

Про це в ефірі програми «Радіодень» розповіла координаторка миколаївського осередку «Національної скаутської організації України – Пласт» Ганна Чмельова.

Під час заходу покажуть церемоніальний впоряд, організують інформаційну точку для зацікавлених, майстер-класи, ярмарок тощо.

«Будуть різні локації: туристично-мандрівна, де будуть намети, фотозона, спальники, які, можливо, й не всі діти бачили. Треба буде скласти намет якомога швидше, будемо робити таке змагання. Літературна буде локація, творча», – розповіла Ганна Чмельова.

Координаторка Миколаївського осередку Пласт розказала, що раніше були неодноразові спроби згуртувати і юних миколаївців, і дорослих, аби долучити наше місто до пластового руху, адже організації пласту активно розвиваються сьогодні в усіх містах України.

Датою створення миколаївського осередку Ганна назвала вересень 2020 року, коли вона створила перший гурток пластунів, тоді долучилися семеро дітей. У вересні 2021 року в осередку налічується 25 пластунів разом з батьками.

Загалом українська скаутська організація об’єднує 9291 пластуна у 146 містах країни.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.