20.01.2020

В Миколаєві вшанували пам’ять захисників Донецького аеропорту

Сьогодні, 20 січня, в Миколаєві відбувся концерт-реквієм, присвячений 5-й річниці оборони Міжнародного аеропорту «Донецьк» імені С.Прокоф’єва.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Концерт-реквієм підготував зведений оркестр Миколаївського гарнізону. Він відбувся в рамках загальнонаціональних заходів, мета яких – вшанувати подвиг «Кіборгів».

Нагадаємо, що оборона летовища  тривала з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. Бої завершилися після повної руйнації всіх терміналів аеропорту. Тоді народилась фраза «Люди витримали, не витримав бетон».

За відчайдушну мужність та стійкість оборонців аеропорту назвали «Кіборгами». Вони стали символом незламності духу української нації.

Треба зазначити, що «Кіборги» є серед миколаївців. Адже оборону Донецького аеропорту, серед іншого, тримали й воїни 79-ї окремої десантно-штурмової бригади, яка дислокується в нашому місті. Беручи участь в операції об’єднаних сил, вони і сьогодні захищають незалежність нашої держави.

До складу зведеного оркестру увійшли військовослужбовці різних родів військ. Всього – понад 70 осіб. До акції також долучилися й мешканці Миколаєва.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували Героїв, які віддали своє життя за Україну, та  поклали квіти до меморіалу «Струни пам’яті». 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *