11.06.2019

В Миколаєві відбувся коворкінг «Насильству-НІ!»

Насильство – сміття, яке потрібно виносити з дому! На цьому наголошували під час коворкінгу «Насильству — НІ!»

Серед учасників – представники Миколаївської юстиції, системи безоплатної правової допомоги, ГУ Національної поліції у Миколаївській області, Департаменту соціального захисту населення Миколаївсьої ОДА, Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, а також громадські та сімейні радники.
Протягом заходу говорили про результати діяльності в напрямі протидії насильству на Миколаївщині, а також з якими проблемами стикаються фахівці в роботі.
«Наразі ми маємо доволі ефективні важелі впливу на агресорів, зокрема можливість винесення працівниками поліції термінових та обмежувальних принципів. Втім однією з головних проблем, які не дають змоги викоренити проблему домашнього насильства є позиція замовчування, що і досі є в суспільстві. Чомусь раніше вважалось, що насильство – це сімейна справа, яку соромно виносити на люди. Але зараз ми розуміємо, що домашнє насильство — це не проблема однієї сім’ї, це проблема держави», — зауважив керівник Миколаївської юстиції Роман Возняк.


Відзначимо, що постраждалі від домашнього насильства можуть звернутися до:
– уповноважених підрозділів органів поліції,
– загальних та спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб,
– служби у справах дітей за місцем свого проживання,
– скористатися послугами адвокатів нашої системи безоплатної правової допомоги.
За більш детальними консультаціями та роз’ясненням з цього приводу можна звернутися до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103, цілодобово та безкоштовно в межах всієї України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *