10.02.2020

В Миколаєві відбудеться музично-поетичний вечір «Не исчерпать моих забот…»

Під час зустрічі звучатиме пісні на слова Михайла Ковалевського у виконанні композитора, заслуженого працівника культури України Євгена Долгова і дочки поета Юлії Ковалевської.

16 лютого 2020 року о 15:00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбудеться музично-поетичний вечір «Не исчерпать моих забот…» за творчістю Михайла Ковалевського. (20.02.1933–17.02.2016) – професора філології, поета, художника, майстра народної творчості. Михайло Тимофійович досконало володів німецькою, англійською і французькою мовами, був прекрасним перекладачем.

На вечорі звучатимуть поезії М.Т. Ковалевського у виконанні друзів, колег по перу, відомих особистостей  міста. Своїми спогадами про цю чудову людину, багатогранну творчу особистість поділяться миколаївські літератори Валерій Бабич, В’ячеслав Качурін, Віра Марущак, науковець і літератор Ілля Стариков, керівник видавничого проекту «Обдаровані мудрістю» Олексій Геращенко, журналістка Інга Хоржевська, представники літературних об’єднань «Стапель», «Золотий парус поезії» і багато інших.

Понад 20 років, з 1970 по 1990 рр., М. Т. Ковалевський очолював кафедру іноземних мов НУК імені адмірала Макарова. Про свою історію дружби і професійного партнерства з Михайлом Тимофійовичем згадають ректор університету Євген Трушляков, колеги-науковці Тетяна Каірова, Микола Рожков.

 

Гості вечора ознайомляться з книжково-ілюстративною виставкою за творчістю Михайла Ковалевського і деякими художніми роботами майстра.

Вечір приурочено до річниці з дня народження М.Т. Ковалевського і відбудеться в рамках відзначення 100-річного ювілею Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова за підтримки культурного центру «Корабел» НУК.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *