26.06.2021

В Миколаєві відбудеться спортивний забіг «Здорово Покоління»

У неділю, 27 червня, в Миколаєві відбудеться спортивний забіг «Здорово Покоління». Організатори заходу ГО «Спортивний Корпус» за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

За словами організаторів, кожен зможе безкоштовно взяти участь, випробувати свої сили і корисно провести вихідний. Учасникам гарантовано отримають сертифікати та медалі, а для дітей бонусом стануть фрукти і соки.

Дистанції для дітей від 500 м до 1 км. Для дорослих — 3 або 5 км на вибір. Старт і фініш — перетин вулиць Соборної та Адміральській. Реєстрація учасників починається о 08:00, сам забіг стартує о 09:00. Маршрути для забігів: 0,5 км (1 коло навколо Соборної площі); 1 км (2 кола навколо Соборної площі); 3 км (від Соборної площі до перетину вулиць Адміральській і 2-й Слобідській і назад); 5 км (від Соборної площі по вулиці Адміральській, далі по вулиці Набережній, поворот на вулицю Перша Військова, далі по вулиці 68-ми Десантників, поворот на вулицю Друга Слобідська. Після маршрут: вулиця Набережна-Адміральська-Соборна Площа).

Попередня реєстрація для учасників за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPfBxMHl3_VHPnm7zulABCyKsSfONezpvT8Rdh0Ci59bBOMw/viewform

Звертаємо увагу, що у зв’язку з проведенням заходу буде обмежено рух по вулицях Адміральській, Набережній, 68 Десантників, 1-ої Військової, 2-ий Слобідської.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *