01.10.2019

В Миколаєві відбулися змагання з велосипедного спорту

У змаганнях взяли участь 60 велосипедистів спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву з велоспорту м. Миколаєва та м. Первомайська.

29 вересня відділ з гуманітарних питань та спорту адміністрації Заводського району спільно з відділенням спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту організували та провели спортивні змагання Відкритої першості Заводського району з велосипедного спорту.

У змаганнях взяли участь 60 велосипедистів спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву з велоспорту м. Миколаєва та м. Первомайська.

Змагання проходили згідно з правилами велосипедного спорту. Групова   гонка з проміжними фінішами. Дівчата – 20 км, хлопці – 30 км.

За результатами змагань серед дівчат 2005-2006 року народження на      І місці — Пчелінцева Юлія, на ІІ місці – Дихтяр Ольга, на ІІІ місці – Фролова Єлизавета.

За результатами змагань серед юнаків 2005-2006 року народження на  І місці – Савальов Олексій, на ІІ місці – Макаров Богдан, на ІІІ місці – Єрьоменко Дмитро.

За результатами змагань серед дівчат 2007 року народження і молодше на І місці — Гонта Вікторія, на ІІ місці – Петрук Анастасія, на ІІІ місці – Тимофєєва Владислава.

За результатами змагань серед юнаків 2007 року народження і молодше на І місці – Савченко Дмитро, на ІІ місці – Дюмін Денис, на ІІІ місці – Кухар Валентин.

За результатами змагань серед наймолодших дівчат на І місці – Коновалова Кристина (2008 року народження), серед наймолодших юнаків       І місце – Бабійчук Едуард (2009 року народження).

Привітати та нагородити учасників змагань прийшов перший заступник голови адміністрації Заводського району Анатолій Яковина.

Переможці нагороджені грамотами, медалями, кубками, пам’ятними подарунками. Всі учасники змагань — солодощами.     

Адміністрація Заводського району висловлює щиру подяку за допомогу в проведенні змагань управлінню у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради (начальник Олег Машкін) та веломагазин «Giant».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *