13.09.2019

В Миколаєві відбулось свято «Варварівка – гостинна брама міста Миколая»


У четвер, 12 вересня, в мкр. Варварівка відбувся яскравий концерт, приурочений до Дня міста та 215-ї річниці заснування цього мікрорайону.

Повідомляє прес-служба Миколаївсьої міської ради.

Свято мало місце на стадіоні «Колос», який зібрав сотні миколаївців. Його проводять декілька років поспіль, традиційно – перед днем народження Миколаєва.

Олександр Сєнкевич привітав миколаївців зі знаковими подіями – Днем Варварівки та Днем міста.

— Шановні друзі! Миколаїв – чудове місто! Давайте разом любити його, робити краще кожного дня! – сказав Олександр Сєнкевич, звертаючись до зібрання.

Принагідно мер повідомив важливу новину: незабаром місто розпочинає будівництво дюкеру в Варварівку, що забезпечить централізованим водопостачанням мешканців мікрорайону.

— Вчора було підписано договір про початок будівництва дюкеру в Варварівку. Вже в понеділок реєструємо декларацію про початок робіт, — розповів Олександр Сєнкевич. – Які роботи виконають поточного року? Нам вдалося домогтися виділення з державного бюджету 20 млн.грн. Було розроблено проектну документацію. Плануємо до кінця цього року побудувати два водоносних кільця. Ми підійдемо до того місця, де наступного року будемо бурити під рікою для прокладки дюкеру.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *