16.09.2019

В Миколаєві відбулося урочисте нагородження переможців квест-екскурсії «Місто легендарних особистостей»

Квест відбувався в межах проекту згуртування громади міста Миколаєва «Миколаїв: ми — коло!».
Центральна міська бібліотека ім. М. Л. Кропивницького та Агентство IT-екскурсій MykolayivLookCity (МиколаївЛукСіті) за сприяння управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради напередодні Дня міста запропонували городянам і гостям міста квест-екскурсію «Місто легендарних особистостей» – захоплюючу командну вуличну гру у форматі прогулянки містом із застосуванням смартфонів або планшетів з виходом в інтернет. Квест відбувався в межах проекту згуртування громади міста Миколаєва «Миколаїв: ми — коло!». Метою гри було зацікавити городян історією Миколаєва та запропонувати активно провести свій вільний час.
Протягом 2-х тижнів з 24 серпня по 8 вересня 264 миколаївці взяли участь у квест-екскурсії. Всього було зареєстровано 57 команд. Успішно пройшли квест 54 команди. Середній вік всіх учасників – 23 роки. Наймолодший учасник – 5 років. Найстарший учасник – 72 роки.
Активну участь в квесті взяла не тільки молодь, а й дорослі – учні і студенти тридцяти навчальних закладів міста, вчителі, представники миколаївських підприємств і організацій та дружні миколаївські родини.

Під час урочистої церемонії нагородження учасників та переможців квест-екскурсії «Місто легендарних особистостей» було нагороджено дипломами і призами 6 команд, 7 окремих учасників і 1 навчальний заклад.

1 місце поділили дві команди – команда «Генеральні секретарі» (вихованці туристсько-краєзнавчого гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва Заводського району) і команда «Діти адмірала Грейга».

2 місце посіла команда «СпортМайстер-Україна».

3-є місце – команда «Теріус».

Відбулося нагородження учасників у 4 спецномінаціях.

В номінації «Суперквестовий заклад міста Миколаєва» нагородили Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну», яке залучило до гри 10 команд, «Нічні мисливці за успіхом» — за гру у вечірній час та оригінальну назву команда «Мисливці за успіхом», за активну участь — команду «Грінфонд» Головного управління ПФУ в Миколаївській області. У номінації «Гра без вікових обмежень» відмітили наймолодших і найстарших учасників гри. 5 дітей віком від 5 до 10 років і 2 жінки золотого віку взяли участь у квесті і показали достойні результати.

Всі переможці отримали дарунки від проекту «Миколаїв: ми — коло!», компанії PEPSIco, Ресурсного центру громадських ініціатив, комунальної установи «Агенція розвитку Миколаєва» та подарункові сертифікати від Агентства IT-екскурсій MykolayivLookCity.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.