26.10.2019

В Миколаєві відкрили неоднозначну фотовиставку FACE2FACE на *8Причалі

В Миколаєві відкрили групову виставку FACE2FACE від колективу MYPH та його куратора Сергія Мельниченка. 15 авторів представили роботи, які відсилають до жорсткого зіткнення поглядів художника і глядача, сучасного мистецтва та його сприйняття.

Захід пройшов у четвер, 24 жовтня, в просторі на *8Причалі в рамках Днів сучасного мистецтва у Миколаєві.

Самі автори називають експозицію «ударом в обличчя провінційної творчості» і закликають переосмислити межі між особистим і соціальним, вільним і забороненим.

«Роботи зачіпають різні нагальні теми. Цим проектом ми намагаємося викликати глядача на конфлікт. Нам не важливо, сподобається людині роботи або не сподобаються. Ми хочемо, щоб відбувався діалог між роботою і глядачем. Щоб людина звідси вийшла з питаннями і новими думками. Це важливо», — каже Сергій Мельниченко.

Об’єднавшись в одну групу MYPH (Mykolaiv Young PHotographers), фотографи різного віку і з різним бекграундом, демонструють різний підхід, але виступають в ролі єдиного цілого, з великим арсеналом тем, засобів і жанрів. Учасники колективу — яскраві і перспективні представники концептуальної і художньої фотографії, які об’єднані загальним місцем проживання – Миколаєвом, і працюють під кураторством фотографа Сергія Мельниченка.

Виставка розділена на кілька смислових блоків, які отримали свої тематичні назви. Формуючи себе, кожен учасник колективу формує і інших, на перший план виходить соціум, а не місцевість і речі, які їх оточують. Таким чином, проект «FACE2FACE» — це роздуми про те, що в сьогоднішніх реаліях означає бути людиною, що тонко відчуває свою присутність у творчому колективі, а також це питання пошуку індивідуальної можливості бути собою в жорстокій середі постіндустріального міста.

Виставка триватиме до 30 жовтня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *