03.03.2020

В Миколаєві в Каштановому сквері відбулося свято «Масляна»

29 лютого, в останній день зими, у Каштановому сквері миколаївці мали нагоду весело, з піснями і жартами, з іграми і млинцями провести зиму та радо зустріти весну.

В сонячний і теплий день суботи на вулиці Соборній було чимало городян та гостей міста. Каштановий сквер просто розквітав яскравими талантами учасників святкової програми «На хвилі весни», де миколаївці мали можливість насолодитися театралізованим фольклорним святом «Масляна» за участю кращих аматорських колективів області та концертно-ігровою програмою «Весняний розгуляй» з веселими конкурсами та розіграшами призів від творчих колективів міста Миколаїв.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Яскраві і запальні пісні лунали у Каштановому сквері  у виконанні артистів Снігурівського БК, Іванівського сільського клубу Нечаянської сільської ради, будинку культури Березанської сільради, Благодарівського будинку культури Нечаїнської ОТГ, а також свій гарний настрій дарували творчі колективи Палацу культури «Молодіжний» та «Корабельний», аматори Малокорениського, Тернівського та Матвіївського будинків культури, Миколаївського міського палацу культури і мистецтв і, звісно, вихованці Муніципального театру естрадної пісні для дітей юнацтва та молоді.

Веселі театралізовані  інтерактивні програми  «Пригоди Вареника» (Кульбакінський БК) та «Весняний розгуляй» (ММПК «Корабельний») надовго запам’ятаються гостям свята.

Творчістю, посмішками, радісним настроєм миколаївці зустріли весну!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *