18.10.2019

В Миколаєві в матері-одиначки відібрали 2 дітей

У Центральному районі у матері-одиначки відібрали 2-х дітей: 22-річна мати залишила їх на п’яну бабусю та пішла розважатися.

Фахівці служби у справах дітей адміністрації Центрального району здійснили рейдове обстеження умов проживання родин, діти з яких опинилися у складних життєвих обставинах.

Повідомляє Адміністрація Центрального району.

Із родинами, які перевіряли, проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків.

В результаті обстеження однієї з родин вилучено двох дітей: 3-річного хлопчика та його 4-місячного братика. Як було встановлено, 22-річна мати виховує їх самостійно, біологічні батьки хлопчиків участі у житті власних дітей не беруть та взагалі з ними не спілкуються.

У день обстеження дівчина залишила дітей на власну 44-річну матір, яка на момент приїзду спеціалістів служби у справах дітей перебувала у стані сильного алкогольного сп’яніння, та пішла розважатися.

На жаль, умови в яких проживали діти, загрожували їх життю та здоров’ю. У будинку — цілковита антисанітарія, відсутні будь-які продукти харчування, діти не забезпечені необхідними речами для побуту та одягом.

Електропостачання відімкнуто за борги, в помешканні брудно, стіни покриті пліснявою, старший хлопчик спить на підлозі на матраці. Фахівцями служби у супроводі представників поліції було прийнято рішення негайно вилучати дітей із родини.

Після вилучення малечу було вміщено до медичних закладів, за весь час їх перебування мати не з’являлася. Як виявилося, старший хлопчик має серцеву недостатність та потребує системного лікування і спостереження лікарів.

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району буде займатися вирішенням подальшої долі дітей та доцільності їх перебування в біологічній родині.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *