01.03.2019

В Миколаєві в ТЦ «МЕТРО» відбулись гарнізонні тактико-спеціальні навчання

1 березня на базі торговельного центру ТОВ «МЕТРО Кеш енд Керрі Україна» відбулись гарнізонні тактико-спеціальні навчання з особовим складом Миколаївського міського гарнізону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту.

Повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Об’єкт розташований у Центральному районі м. Миколаєва. Основними напрямками його роботи є здійснення роздрібної торгівлі продовольчою та непродовольчою групами товарів. Пожежну небезпеку на ньому становить значна кількість горючих матеріалів.
Мета навчань полягала у вивченні оперативно-тактичної характеристики об’єкту, особливостей розвитку пожежі на ньому, а також навчання адміністрації та  персоналу діям у разі пожежі.
За тактичним задумом, внаслідок короткого замикання електропроводки в приміщенні майстерні виникла пожежа, існувала загроза розповсюдження полум’я на приміщення приймання товарів, котельню та акумуляторну, автоматична система протипожежного захисту не спрацювала. В першу чергу, адміністрацією об’єкту вжито заходи зі сповіщення Служби порятунку, евакуації людей та персоналу в безпечну зону, гасіння вогню первинними засобами пожежогасіння.
На момент прибуття першого підрозділу площа пожежі склала 80 кв м. Вогнеборці вивели з задимленого приміщення 4 співробітників, які залишились відрізаними від шляхів евакуації. На місці пожежі організовано роботу штабу.
За підвищеним номером виклику на місці ліквідації пожежі працювало 42 співробітники та 13 одиниць пожежної та спеціальної техніки ДСНС. Також до навчань залучались представники патрульної поліції та медицини катастроф.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *