24.01.2020

В Миколаєві два оновлених тролейбуса вийшли на лінію

Сьогодні, 24 січня, на підприємстві представили дві капітально відремонтовані одиниці — 3163 та 3134. Невдовзі приєднаються ще декілька оновлених тролейбусів, нині триває їх ремонт.

— Тролейбус 3163 був повністю понівечений всередині. Щоб привести його до ладу витратили 79 тисяч гривень. Транспортний засіб пофарбували. Крім того, оновленим і комфортним став пасажирський салон, — розповідає директор КП «Миколаївелектротранс» Володимир Євтушенко.

За його словами, другий тролейбус 3134 був також у вкрай незадовільному стані.

На ремонт тролейбуса, пробіг якого понад півтора мільйони кілометрів, спрямували 458 тисяч гривень. Володимир Євтушенко каже: хіба що раму тролейбуса не міняли, все інше – новеньке: підлога, покрівля, двері, сидіння.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

— Тут підключені електронні табло та інформатор, налаштовано дверні механізми, приведено до ладу кабіну водія. А ще приємний бонус для містян — відновлене опалення салону. Тепер взимку в тролейбусах буде тепліше.

Всі роботи виконали силами працівників підприємства. Загалом ремонт тривав біля шести місяців.

— У нас є дев’ять одиниць техніки, яким по 9 років — це найновіші з тих, що є у рухомому складі. Іншим у середньому вже виповнилося 30-35 років. Щоденно в депо ліквідують несправності, які виникають при експлуатації транспорту, що виходить на лінію.

Оновили не тільки зовнішній вигляд тролейбусів, але й їх електронну систему. Завдяки цьому вони споживатимуть на 25-30% менше електроенергії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.