11.08.2020

В Миколаєві завершився еко-проєкт «Міські квіти. Літо-2020»

Добіг до кінця 12-й еко-проєкт «Міські квіти. Літо-2020», в рамках якого відбулись щорічні конкурси «Квіти біля будинку», «Квіти на балконі», «Підприємство-сад», «Квіти біля школи», «Мій квітучий дитячий садок».

За 12 років у конкурсах взяли участь 1303 учасника, у цьому році – 265. Багато учасників брали участь з першого року існування проєкту, але й тих, хто взяв участь у конкурсах вперше в цьому році чимало.

Про це повідомляє прес -служба Миколаївської міської ради.

Нещодавно відбувся останній об’їзд конкурсантів членами комісії.

Різноманіття духмяних квітів, якими прикрасили свої балкони Світлана Плеснява  та Сергій Процик з вул. Шосейної, 105 та Елізавета Козирєва з вул.     Г. Карпенка, 12-А, нікого не залишило байдужим.

Неодноразові учасники конкурсу — колективи дошкільних  навчальних закладів № 77 санаторного типу (завідуюча Оксана Гончарова), № 51 «Супутник» (завідуюча Олена Чернова), № 118 «Соколятко» (завідуюча Ірина Абікулова), ЗОШ I-III ступенів № 6 (директор Інна Бродянська) порадували всіх красою та вишуканістю зелених насаджень, за якими дбайливо доглядають вихователі, педагоги та діти цих закладів.

Але як і раніше, більшу частину учасників конкурсу складають жителі приватних домоволодінь, які, не зважаючи на час і матеріальні затрати, перетворюють місця вчорашніх звалищ у квітники та клумби, висаджують нові квіткові алеї, упорядковують свої двори, прибудинкові ділянки.

Це Валентина Друцька (вул. Московська, 73 ріг вул. Сінної), Валентина та Олег Приходченко (вул. Сидорчука, 10/2), Алла Басова (вул. Морехідна,      9-А), Майя та Віктор Спиці (вул. Чкалова, 49), Олександр та Галина Якубенки (вул. Чкалова, 49), Валентина та Леонід Корнієнки (вул. Погранична, 78-В), Світлана та Сергій Іванови (вул. Погранична, 78-Б), Наталя та Сергій Горобець  (вул. Погранична, 78- Г), Валентина Чірковська (вул. Г. Карпенка, 28).

Дбайливо займаються озелененням своєї прибудинкової території члени   ОСББ «Озерна 15 В та 15 Б» (голова правління Анастасія Худан). У цьому році в конкурсах взяли участь 30 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *