19.06.2021

В Миколаєві знову намагались протягнути питання забудови території в Леваневському

Представник забудовника ТОВ ДІЛАЙН МК знову виніс на розгляд громадської комісії з погодження детальних планів проєкт забудови території біля колишнього дитсадку в Леваневському, яка знаходиться біля ріки. 

Нагадаємо, що забудовник планує побудувати на тій території еко-готель. Він вніс деякі корективи в минулий проєкт і тепер запропонував на першому та другому поверхах будівлі розташувати дитячий садок та зробити благоустрій території.

Зазначимо, що раніше комісія відхилила пропозицію будівництва еко-готелю, адже місцеві мешканці хочуть бачити на цьому місці сквер.

«Це питання пов’язане з наданням цим ділянкам статусу громадської забудови і пов’язане з благоустроєм, надання площам для навчальних закладах, благоустрій під заклад рекреаційний, та під дитячий навчальний заклад. Сподіваємось, що рішення буде на користь цієї громади, район буде привабливим і реалізувати цей проєкт», — повідомив представник ТОВ ДІЛАЙН МК.

У членів комісії, з’явились претензії, чому це питання виносять на розгляд комісії вдруге. Головний архітектор Миколаєва Андрій Цимбал повідомив, що його вніс член комісії з погодження детальних планів Олексій Потєха.

Втім не всім представникам громадськості сподобалось таке рішення. Член комісії Дмитро Салімон зазначив, що немає сенсу виносити це питання вдруге, оскільки воно вже було проголосоване.

«Це питання ми вже розглядали, щодо побудови рекреаціного готелю з благоустроєм території. Прийшли місцеві мешканці, чітко висловили свою позицію, висловили недовіру».

Відтак обговорення цього питання затягнулось, а остаточне голосування лише підкреслило одностайність голосування комісії. Всі проголосували проти.

Лише проектант забудовника архітектор Євгеній Мавродієв та член комісії, який повторно виносив це питання, Олексій Потєха, проголосували «за».

Джерело: MyCity

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *