20.06.2021

В Миколаєві з’явилися елементи гібридної війни країни-агресора

«Mere», яка є проектом власників російської мережі дискаунтерів «Світлофор» намагається відкрити свої магазини на Південному Сході України.

Про це стало відомо на брифінгу. який провів О.Данілов.

«Це (відкриття магазинів — ред.) Операція російських спецслужб, які мають велике бажання розгорнути на території Херсонської, Одеської, Миколаївської, Запорізької областей так звану мережу дискаунтерів для використання під час виборчого процесу, для досягнення своїх політичних цілей.

Ця мережа в Україні працювати не буде.

Мені шкода, що мер і депутати, які є в місті Миколаєві не розуміють, що вони несуть також загальну відповідальність. І коли вони говорять, що у них не вистачає повноважень, то, шановні друзі, було б бажання — повноваження на сьогоднішній день наша Конституція, наші закони дають всім, починаючи від місцевого самоврядування закінчуючи всіма іншими інститутами.

Цими повноваженнями треба користуватися і застосовувати «- сказав секретар РНБО. Мер Миколаєва Олександр Сенкевич заявив, що не розуміє, яким чином місцева влада може заборонити ймовірне відновлення роботи магазину «Mere». У мерів немає повноважень не пускати в міста російські магазини.

Про це заявив глава Миколаєва Олександр Сенкевич,

коментуючи слова секретаря РНБО Олексія Данилова про плануючої зайти в Україну мережі «Mere».

Такі слова мера Миколаєва, викликають велику тривогу і побоювання у місцевих жителів.

Як сказав один з ветеранів АТО: «Сьогодні він говорить, що у нього немає повноважень зупинити вторгнення магазинів країни-агресора, а завтра він скаже, що у нього немає повноважень захищати Миколаїв від російських солдатів».

Складається враження, що такий імпотентної влади, як сьогоднішня, що міська, що обласна — у нас ще не було. Люди, які зайняли кабінети мера і глави області, схоже живуть в іншому вимірі і за подвійними стандартами. Так наприклад, знищити унікальний який не має аналогів в Україні, спортивний комплекс, у них повноваження є, а захистити рідне місто від гібридної агресії Кремля, у них повноважень немає.

Єдине, що тішить, це те, що цих людей не було у «керма» в квітні 2014 року. Не виключено, що тоді б міф про Новоросію, міг би стати реальністю.

Напевно не дивно, що серед патріотів все частіше і частіше звучать слова «Можемо повторити», в коментарях до подій 7 квітня 2014 року.

М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *