17.08.2019

В Миколаєві з’явиться сучасна румунська скульптура великих розмірів

Скульптура  «MiddleWay/Середній шлях», що виконана румунським митцем Богданом Рацом в рамках реалізації міжнародного мистецького проекту «MovingMonuments/Пам’ятники, що рухаються» (Румунія), їде до Миколаєва.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Днями інсталяцію демонтували на бульварі Тараса Шевченка в Києві, де арт-об’єкт встановили у вересні 2018.

Скульптура «MiddleWay/Середній шлях» символізує дружбу і спілкування. Вона постійно мандрує в різних дипломатичних і культурних контекстах, та була розташована на центральних громадських просторах по різних містах Європи. В 2014 році – біля Сент Джордж Холлу у м. Ліверпуль, Великобританія. В 2016 році — на Площі Замку в м. Бая-Маре, Румунія. В 2017 році — в м. Кашкайш, Португалія. В 2018 році — перед Будинком Музики в Порту, Португалія, та у Києві, Україна.

Місто Миколаїв вже цього літа доєднається до міжнародного проекту: скульптура буде встановлена на набережній *8Причалу під час старту освітньо-мистецької програми «Дні сучасного мистецтва у Миколаєві». Обрана локація є популярним громадським простором та користується великими попитом серед городян та гостей міста.

Урочисте відкриття у Миколаєві: 20 серпня 2019 року. Час 11:00. «Середній шлях» — Варварівський узвіз, 5-А, набережна *8Причалу, місто Миколаїв.

Захід відбудеться у присутності Надзвичайного і Повноважного Посла Румунії в Україні пана Крістіан-Леон Цуркану, консула Румунії в Одесі ТіберіуШарпе, міського голови Олександра Сєнкевича.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *