27.12.2019

В Миколаєві нагородили авторів світлин для календаря «Мій Миколаїв-2020»

У четвер, 26 грудня, в міській раді вітали містян, які перемогли в конкурсі на кращі фото для календаря «Мій Миколаїв».

Нагадаємо: нещодавно за ініціативи директорки департаменту міського голови Юлії Литвинової відбувся конкурс з метою відбору кращих світлин нашого міста, які пропонувалось розмістити на сторінках сувенірного календаря «Мій Миколаїв-2020». Він тривав з 13 по 20 листопада поточного року. У фотозмаганні спробували свої сили 40 містян, від яких надійшло майже 480 світлин.

Журі було нелегко визначити кращі роботи – усі вони мали свою родзинку та заслуговували найвищої оцінки. У підсумку було визначено 11 фотографів-переможців. Ними стали Олександр Буліч, Денис Сісін, Олена Коношенко, Антон Крачковський, Юрій Молдованов, Віолетта Петровська, Михайло Піскунов, Олександр Сайковський, Сергій Сергієнко, Дмитро Удовицький та Анна Чулкова.

І сьогодні фотографів приймали у міській раді. На жаль, через об’єктивні причини не всі переможці змогли прийти на нагородження.

— Ми досить довго обирали переможців. Адже на конкурс нам надіслали дуже гарні фотографії. На жаль, не всі світлини відповідали встановленим критеріям. Наприклад, були дуже гарні за задумом знімки, проте через якість вихідного файлу вони не підходили для друку. Через це нам вже під час виготовлення календарів доводилось змінювати фотографії, — сказала Юлія Литвинова.

Як і було обіцяно раніше, директорка департаменту міського голови вручила переможцям фотоконкурсу приємні подарунки, серед яких  були й календарі, створені за участю самих фотографів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *