25.08.2021

В Миколаєві на маршрут №54 назначили тимчасового перевізника

25 серпня, виконавчий комітет Миколаївської міської ради розглянув питання щодо організації пасажирських перевезень до мкр. Матвіївка.

💬— У нас відбувся конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Одним з його об’єктів був маршрут № 54. Однак жоден з перевізників не виявив бажання працювати на ньому. Згідно з Постанови Кабінету Міністрів України 1081виконавчий комітет має право призначити будь-якого перевізника для роботи на відповідному маршруті терміном до 3 місяців. Тому пропонується призначити з 30 серпня 2021 року тимчасовим перевізником ТОВ «Євротранстехсервіс» на автобусному маршруті загального користування № 54 «Матвіївка – ст. Миколаїв-вантажний» в режимі руху маршруту – «звичайний рух» до 3 місяців, до проведення чергового конкурсу на перевезення пасажирів, — розповів начальник управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Дмитро Попов.

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради підтримав озвучену пропозицію, ухваливши відповідне рішення.

Таким чином, «Євротранстехсервіс» здійснюватиме пасажирські перевезення з 06:00 до 22:00 за наступною схемою руху:

👉— міський автобусний маршрут № 54 «Матвіївка – ст. Миколаїв-вантажний» (вул. Силікатна, буд. 264-Б, пр. Героїв України, вул. Пушкінська, ст. Миколаїв-вантажний; у зворотному напрямку: ст. Миколаїв-вантажний, вул. Пушкінська, пр. Героїв України, вул. Силікатна, вул. Верхня, вул. Піщана, вул. Матвіївська, вул. Лісна, вул. Силікатна, буд. 264-Б.).

Пасажирів перевозитиме 5 одиниць рухомого складу з встановленим тарифом за проїзд 9 грн.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *