20.03.2020

В Миколаєві організують безкоштовну доставку продуктів соціально незахищеним городянам

Сьогодні, 20 березня, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич провів нараду, під час якої обговорили питання надання допомоги у доставці продуктів миколаївцям в умовах карантину.

Йдеться про громадян похилого віку та інвалідів, які залишились без піклування, та про тих, хто через об’єктивні умови просто не має змоги вийти зі своєї оселі.

Повідомляє прес-служба мерії.

Олександр Сєнкевич зазначив, що є низка категорій городян, які сьогодні просто не можуть вийти з оселі, щоб придбати продукти, ліки тощо, підкресливши, міська влада має потурбуватися про таких людей.

Очільник міста вважає, що має бути єдиний центр збору заявок від громадян. Найефективнішим є колцентр при Миколаївській міській раді. Це сучасний інструмент роботи зі зверненнями городян. За допомогою нього можна не тільки оперативно збирати відповідні заявки, а й визначати конкретні терміни їх виконання та повідомляти про їх виконання.

Під час наради окремо зупинилися на питанні безпеки та дотримання санітарних норм під час карантину соціальними працівниками. Звісно, для виключення випадків шахрайства представники соціальних служб мають пред’являти службові посвідчення. Крім того, вони повинні бути забезпеченні індивідуальними засобами захисту.

Одиноким миколаївцям похилого віку та інвалідам, які залишились без піклування, та тим, хто через об’єктивні умови просто не має змоги вийти зі своєї оселі, організовано соціальну послугу з придбання за кошти громадян необхідних продуктів та безкоштовної їх доставки додому.

Таку послугу можна замовити, залишивши заявку в колцентрі при Миколаївській міській раді за наступними телефонами:

 +38 (0512) 711 588,

+38 (0512) 533 588,

+38 (095) 003 1588.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *