05.02.2019

В Миколаєві побудують ще один інклюзивно-ресурсний центр

f8680441f99906edbba69bc4df69b57e_XL-768x539

Міська влада розпочала роботу зі створення в Миколаєві ще одного інклюзивної-ресурсного центру. На даний момент розглядається можливість відкриття такого закладу в Інгульському районі.

Про це у вівторок 5 лютого, під час обговорення актуальних питань розвитку Миколаєва розповіла начальник управління освіти Ганна Личко, повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

На даний момент в Інгульському районі немає інклюзивної-ресурсного центру. На жаль, відкрити такий центр на базі існуючих закладів освіти немає можливості. Сьогодні ми розглядаємо можливість розмістити інклюзивної-ресурсний центр в одній з будівель Інгульського району, яка знаходиться в міській комунальній власності, — розповіла Анна Личко.

Олександр Сєнкевич дав доручення оперативно провести виїзну нараду на місці, де передбачається створити установу для навчання дітей з особливими потребами. У нараді повинні взяти участь представники всіх служб, які відповідальні за вирішення зазначеного питання.

 

One Response to В Миколаєві побудують ще один інклюзивно-ресурсний центр

  1. Прошу обратите пожалуйста внимание! В центральном районе Николаева (Соляные, Северный, Матвеевка, Терновка) инклюзивно-ресурсного центра тоже нет. Было бы неплохо, чтоб и этот район не обошли вниманием!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *