08.10.2019

В Миколаєві пройде кінофестиваль «Громадський проектор»

Краще короткометражне кіно від українських та зарубіжних режисерів протягом двох днів буде показано в Миколаєві в рамках 6-го щорічного кінофестивалю «Громадський проектор».

Фестиваль пройде в концерт-холі «Юність» 11 і 12 жовтня.

Перший день фестивалю розпочнеться о 18:00 з традиційної червоної доріжки, на якій гостей чекатимуть келих шампанського, джазова музика та почесні гості фестивалю, серед яких — відома українська актриса театру і кіно Ірма Вітовська, міністр культури України 2016-2019 років Євген Нищук, український актор і продюсер, екс-глава Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко та інші

У другий день фестивалю гостей крім перегляду фільмів з конкурсної програми очікує також сюрприз — концерт спеціальної музичної гості з Києва — Айни Вільберг, яка своїм голосом і музикою підкорила вже чимало сцен і, впевнені організатори фестивалю, підкорить й миколаївського глядача.

Цього року глядачів чекає конкурсна програма, що складається з 18 короткометражних фільмів від режисерів з різних куточків України, а також з Білорусі та Росії. Кожен з них — це якісна картина, багато з яких вже отримали нагороди на інших кінофестивалях. Оцінювати їх крім професійної Колегії журі будуть також і всі, хто прийшов на фестиваль. Глядачі будуть визначати найкращий фільм у номінації «Глядацькі симпатії».

«Ми в цьому році отримали понад 120 картин з Києва, Одеси, Дніпра, Вінниці, Ужгорода, Харкова та багатьох інших українських міст, а також з Казахстану, Таджикистану і навіть Ірану. Однак, програмний відділ фестивалю відібрав найкращі фільми, які і будуть продемонстровані миколаївцям», — розповіла співорганізатор фестивалю, культурний менеджер Платформи MY ART Дар’я Фріч-Алчін.

Крім основної програми організатори запрошують на відкриті безкоштовні позаконкурсні покази в концерт-холі «Юність» в суботу, 12 жовтня: о 12:00 пройде спецпоказ короткометражних фільмів проекту «Дивись українське!», а о 14:00 всім бажаючим глядачам покажуть документальний фільм режисера Володимира Луцького «Малевич».

Промо відео фестивалю на YouTube.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *