30.11.2019

В Миколаєві пройшла акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Під час заходів висвітлені питання щодо профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції/СНІДу, функціонування кабінетів «Довіра» в Миколаївській області, адреси та часи роботи.

Повідомляє прес-служба Миколаївської облдержадміністрації.

У рамках Європейського тижня тестування на ВІЛ та до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (1 грудня) фахівцями КНП «Миколаївський обласний центр паліативної допомоги та інтегрованих послуг» Миколаївської обласної ради 27-28 листопада проведено акцію серед студентської молоді Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Метою Європейського тижня тестування є збільшення зусиль, спрямованих на те, щоб зробити тестування більш доступним і повідомляти про переваги раннього тестування на ВІЛ, збільшити кількість людей, інформованих про свій статус та зниження випадків пізньої діагностики ВІЛ.

Окрім лекційного матеріалу, всі бажаючі (педагогічний колектив, студенти) мали змогу дізнатися про свій статус — пройти безкоштовне тестування на ВІЛ, в разі необхідності отримати консультації лікаря та психолога.

Під час акції проконсультовано та протестовано 298 осіб, бажаючі отримали інформаційний матеріал з питань ВІЛ-інфекції (буклети, флаєри тощо).

One Response to В Миколаєві пройшла акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

  1. Микола says:

    Молодці фахівці! Було здорово організовано і проведено в ЧНУ!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *