27.09.2021

В Миколаєві пройшов фестиваль єднання

У Миколаєві відбувся 26-й фестиваль національних культур «Дружба», організований «Радою національних товариств Миколаївської області».

Учасники фестивалю — кращі творчі колективи національних товариств з різних областей України, аматорські та професійні колективи Миколаївщини.

Свято національних культур, який щорічно збирає понад п’ятсот учасників, давно став улюбленим для багатьох миколаївців. Його ідея полягає в збереженні самобутньої культури кожного народу.

«Головна мета акції — пропаганда ідеї миру і дружби, взаємоповаги і взаєморозуміння, толерантного ставлення до представників іншої раси, національності, культури та віросповідання», — повідомляє управління з питань культури та охорони культурної спадщини.

У 2005 році фестиваль отримав нагороду і диплом Міністерства культури і туризму України в номінації «Культурно-мистецький проект», а в 2020-му році став одним з шести туристичних магнітів Миколаївської області, сприяють популяризації привабливості нашого краю для жителів України та іноземних гостей.

На головній вулиці міста працювали святкові локації, де презентували вироби декоративно-прикладного мистецтва різних національно-культурних товариств, майстер-класи з народних ремесел.

На відкритій сцені колективи міста та області демонстрували концертні номери, а також запрошували охочих до школи народних танців.

Джерело: Свідок.Інфо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.