09.09.2021

В Миколаєві реалізували проєкт «Польська полиця» (ВІДЕО)

Понад 40 книжок польських авторів в перекладі українською передали Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Проєкт «Польська полиця» спрямований на бібліотеки півдня України. Це проєкт інституту книги в Варшаві, фінансований міністерством культури національної спадщини та спорту Польщи, посольством Польщи та різноманітними фондами. Серед книжок, що передали: твори відомих всім і кожному титанів польської літератури: Генрика Сенкевича, Адама Міцкевича, основоположника польського критичного реалізму – Болеслава Пруса та нових, сучасних авторів, на кшталт Катажини Ририх чи Йоанни Ягелло. Словом, справжнє книжкове розмаїття.

Раніше книги польських авторів вже подарували бібліотекам Херсону та Одеси. А в Миколаєві цей проєкт реалізується вперше. Цікаво, що в фондах Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки вже є непогана колекція книжок польською мовою. Та й загалом література різними мовами народів світу.

«В нашій бібліотеці зберігаються книги на 62 мовах народів світу. В тому числі це і польська література. Ми дуже раді, що колекція польської літератури поповнилась новими виданнями», – відзначила заступника директора з організації бібліотечно-інформаційного сервісу Лариса Тригуб.

В бібліотеці завжди раді поповненням бібліотечного фонду. А оскільки, пані генеральний консул Республіки Польща в Одесі Катажина Солек, розповідає, що у польської діаспори в Миколаєві, є очевидна зацікавленість в цій літературі, то цілком можливо, що це не остання така благодійна акція в рамках проєкту «Польска полиця».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.