25.06.2021

В Миколаєві розпочався ремонт басейну в спорткомплексі «Зоря»

В Миколаєві розпочався ремонт басейну СК «Зоря». Про це під час престуру розповів віцемер Сергій Коренєв.

Нагадаємо, що цей спортивний комплекс до міської власності було передано  минулого року. Басейн знаходився в поганому технічному стані, через що довгий час не експлуатувався. Тоді міська влада ухвалила рішення щодо відновлення  об’єкту.

— Договір передбачає підсилення чаші басейну, відновлення плиткового покриття, — розповів Сергій Коренєв. —  Наразі здійснюються демонтажні роботи, знімається плитка, вирішується питання  розмітки басейну. 

А начальник управління капітального будівництва Олександр Поздняков додав: чаша басейну —  це окрема будівля, що стоїть на власному фундаменті.  Його посилять,  також здійснять гідроізоляцію.

Загальна вартість робіт складає майже 4,7 млн.грн. Вони мають завершитися у вересні поточного року.

Приведення до ладу басейну – це перший етап робіт в СК «Зоря». Наступний крок – ремонт всього спорткомплексу.

— У нас є ескізна частина проєкту з відновлення всього спорткомплексу «Зоря». За попередніми оцінками вартість комплексу робіт складає 55 млн.грн. Найближчим часом будемо укладати договір на виготовлення робочої документації щодо ремонту спортивного комплексу. Вже після цього дізнаємось точну цифру, — повідомив віцемер.

За словами Сергія Коренєва, міська влада планує отримати частину фінансування з державного бюджету. Для цього вже підготовлено та подано відповідні документи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.