27.06.2021

В Миколаєві святкують День молоді та агітують за здоровий спосіб життя (ФОТО)

26 червня о 18:11 на Соборній площі в Миколаєві стартував велопробіг «МиКолесо», присвячений Дню молоді та з нагоди відзначення 25 річниці Конституції України, а також для популяризації велоруху та здорового способу життя.

Понад тисяча велосипедистів проїхали вулицями міста 12 кілометрів за маршрутом: Соборна площа – вул. Адміральська – вул. 1 Слобідська – вул. Нікольська – вул. Садова – проспект Центральний – Херсонське кільце – проспект Центральний – Пушкінське кільце – вул. Спортивна – Бузький бульвар – Варварівський узвіз, 5-А – *8 Причал.

Наймолодшому учаснику майже рік, тому долав дистанцію у спеціальному кошику на батьківському велосипеді.

Для участі у фестивалі не було ніяких обмежень ні за віком, ні конструкцією велосипеда. Десять учасників проїхали маршрут на самокатах.

Перед початком змагань кожний учасник отримав два номерні браслети. Один з котрих одягав на руку, а другий доправляли до лотерейної скриньки. Після заїзду відбувся розіграш призів, головними з яких є два велосипеди.

Ніякі швидкісні рекорди не фіксували, адже на фестивалі дотримувалися Олімпійського девізу «Головне не перемога, а участь».

Оксана Петренко, заступниця начальника Управління молоді і спорту обладміністрації, Максим Колесникова, головний спеціаліст Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради

Організатори заходу – управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, Управління молоді та спорту облдержадміністрації, Українська академія лідерства.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.