22.03.2019

В Миколаєві стартував конкурс-квест з англійської мови “English adventures”

У п’ятницю, 22 березня, на базі школи №31 стартував конкурс знавців англійської мови серед навчальних закладів  Заводського району. 

— Перевіряти знання учнів вирішили у незвичний спосіб — у формі цікавого квесту. Така форма роботи змушує учня максимально точно виконувати завдання, бути уважним і сконцентрованим, — зазначають організатори конкурсу.

У квесті беруть участь учні 9, 10 та 11 класів. Конкурсна програма складається з шести завдань, за які кожен учасник отримує відповідну кількість балів.

-Мета проведення — активізація інтересу дітей до вивчення іноземних мов, розвиток лінгвістичних здібностей, формування у учнів навичок пізнавальної та творчої діяльності, — зазначила директорка школи №31 Аліна Архіпова. — Фіналісти будуть продовжувати боротьбу за звання кращого у районних змаганнях. Переможець конкурсу отримає головний приз — сертифікат на поїздку до мовного табору.

Юним знавцям англійської мови не тільки успіху в змаганні, але й знайти серед своїх конкурентів справжніх щирих друзів, обмінятися з ними набутим досвідом у вивченні мови та отриманими знаннями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *