24.08.2019

В Миколаєві триває реконструкція Соборної площі

Сьогодні Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв і керівник підрядної організації ТОВ «БВК «Пік-Строй» Марина Лозовенкоразом з журналістами проінспектували хід робіт.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

— Сьогодні вже покрито гранітними плитами понад 6 тисяч квадратних метрів, в бетоні – понад 8 з половиною тисяч. Практично завершені роботи по електрочастині. Розпочалось укладання плитки над фонтаном, —  зазначив Сергій Коренєв.

Директор ТОВ «БВК «Пік-Строй» Марина Лозовенко поділилася, що на жаль, на хід робіт окрім об’єктивних факторів, впливає і той, що завдяки скаргам і заявам на будівельний майданчик постійно приходять перевірки. Факти, зазначені в них, не знаходять свого підтвердження, але на настрій і темп роботи впливають.

— Я вже три рази думала просто взяти і піти звідси, припинити роботу на цьому об’єкті. Але ваш міський голова мотивував мене продовжувати. І я поверталася. Ми працюємо на об’єктах в Одесі, Києві, Миколаєві. І у вашому місті найбільше залежимо від політичних чвар і діяльності так званих «громадських активістів». В Одесі вони також є, але це не позначається на роботі, — підкреслила Марина Лозовенко.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич висловив задоволення ходом робіт і побаченим на площі.

— Я думаю, що десь до 5 жовтня тут буде завершено все:  і фонтани, і освітлення, і лавочки. Все буде працювати. Ми влаштуємо з цього приводу свято. І буде для миколаївців сюрприз.

Та частина площі, де були знайдені цікаві старовинні речі, буде взята під скло. Марина Лозовенко зазначила, що проектант має запропонувати рішення, а вже її ТОВ «БВК «Пік-Строй» зробить подарунок від Одеси Миколаєву на день міста: витяжку і освітлення на цій дільниці зроблять за свій рахунок. Власне на площі будуть встановлені нові ліхтарі, виготовлення яких триває на разі за кордоном, у спеціальних контейнерах з’являться 102 дерева. Лавки будуть мобільні і стаціонарні – двох типів. Любителі відпочити в зеленій зоні теж отримають своє – на стику з бульваром буде облаштована зелена зона. А згодом буде проведена реконструкція і самого бульвару, але це поки плани. Наступного разу Олександр Сєнкевич запросив журналістів на зустріч на площі 6 вересня, за тиждень до дня міста.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *