15.09.2019

В Миколаївському зоопарку відкрили новий комплекс «Українське сафарі»

15 вересня в рамках Дня міста в Миколаївському зоопарку відкрили новий комплекс «Українське сафарі» та познайомили городян з найвищими миколаївцями.

Так жартома називають двох жирафів, які віднедавна оселилися в новозбудованому приміщенні.

За словами директора закладу Володимира Топчого, таких комплексів, як «Українське сафарі», немає в жодному іншому закладі нашої країни. До речі, відкриття співпало з відзначенням 118 річниці заснування Миколаївського зоопарку.

Міський голова Олександр Сєнкевич привітав городян з чудовою подією.

—      Сьогодні черговий день ми святкуємо ювілейну, 230-у річницю Дня народження міста. Нині ми познайомимося з найвищими городянами, які вже отримали документи на постійне місце проживання в Миколаєві. Цьому передувала тривала робота. У 2014 році миколаївці взяли участь в проєкті «Тато, хочу жирафа» та спільно зібрали 230 тисяч гривень. На ці кошти виготовили проєктно-кошторисну документацію і потім коштом міської скарбниці почали будівництво вольєру. Я радий, що у цієї ідеї було багато «батьків», адже результат вийшов чудовий. Хочу подякувати людям, які долучилися до реалізації задуму, а також дбайливому керівникові Володимиру Топчому, адже завдяки його зусиллям наш зоопарк стає кращим, — сказав міський голова.

Для миколаївців та гостей міста підготували цікаву розважальну програму. Звісно ж, головною та найбільш очікуваною подією для відвідувачів стало знайомство з жирафами Нуру та Логаном. Поки що довгошиї красені перебувають у зимовому вольєрі, щоб адаптуватися до нової домівки.

На святі виступили хореографічні колективи міста «Оксамит» та «Ритми планети», гімнасти від «iDance-pole dance studio». Також у програмі — цікаві номери з барабанами від Сергія Штефана та вокальні виступи Заслуженого артиста України Олександра Сичова.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *