14.05.2019

В миколаївській бібліотеці відбувся захід під назвою «Милосердя не буває надмірним»

13 травня до Міжнародного дня Червоного Хреста та Червоного півмісяця в обласній науковій бібліотеці відбувся захід під назвою «Милосердя не буває надмірним», що зібрав студентів медичних спеціальностей, викладачів та лікарів.

Захід був також приурочений до Міжнародного дня медичної сестри.
Поважним гостем стала 95-тирічна Майя Лобковська, якій на початку Другої світової війни, іще будучи студенткою медичного училища, довелося працювати у госпіталі та доглядати за пораненими військовими. Сьогодні Майя Михайлівна із гордістю згадує ті роки, що навчили її мужньо та стійко справлятися з усіма життєвими негараздами та оптимістично дивитися у майбутнє.
А керівник літературного об’єднання медичних працівників «Рефлектор» Тамара Щелова розказала про долю своїх батьків – військових хірургів, які під час Другої світової війни оперували у польових госпіталях.
Мати Тамари Щелової разом зі своїм медбатальйоном дійшла до Берліна.
Також на захід завітав заступник начальника Миколаївського військового госпіталю майор Григорій Володько. Він познайомив аудиторію з історією лікувального закладу, розповів про подвиги лікарів військового госпіталю під час Кримської війни, Першої та Другої світових воєн, а також під час бойових дій на території АТО.
Наполеон казав, що всіма перемогами він завдячує «пересічним солдатам, які ходять в атаки, і військовим лікарям, які їх лікують». Істину цих слів довели гості заходу, які поділилися власними історіями, а також щодня доводять лікарі, які на передовій і на мирних територіях рятують життя сотням бійців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *