31.12.2019

В Миколаївській області 12 важкохворих дітей отримали кошти на лікування

В Миколаївській області 12 важкохворих дітей отримали кошти на лікування.

Про це розповів голова Миколаївської облдержадміністрації Олександр Стаднік.

У неділю, 29 грудня, голова ОДА зустрівся з родиною Жаданів, які стали одними з тих, хто отримав кошти для лікування сина. Відповідно до Порядку надання одноразової адресної допомоги мешканцям Миколаївської області на обстеження та лікування дітей, затвердженого рішенням Миколаївської обласної ради від 13 грудня, сім’ї було перераховано 500 тисяч гривень.

«Про проблему Дмитра я дізнався 25 грудня із сюжету в телевізійних новинах. Негайно доручив управлінню охорони здоров’я та департаменту соціального захисту облдержадміністрації вжити всіх необхідних заходів і вже 27 грудня родині Дмитрика була перерахована адресна грошова допомога», — зазначив Олександр Стаднік. Він також наголосив, що особисто слідкуватиме за станом справ, а найближчого часу буде знайдено можливість виділити родині Жаданів додаткові кошти.

Варто зазначити, що голова ОДА розкритикував дії лікарів, які до останнього намагались довести, що Дмитро Жадан абсолютно здоровий.

«Інформація, яку почув від мами та тата Дмитра просто шокує. Насамперед шокує ставлення окремих лікарів, які до останнього доводили, що дитина абсолютно здорова! Я не можу залишити таку кричущу халатність без уваги — будуть вжиті відповідні заходи», — сказав Олександр Стаднік.

Голова облдержадміністрації закликав всіх, кому небайдужа доля дітей, допомагати їм, особливо це стосується органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

«Закликаю всіх, хто має можливість, допомагати таким діткам. Вважаю, що особливо на це мають звернути увагу можновладці всіх рівнів, адже ви маєте ресурс, не залишайте дітей напризволяще! Діти – найцінніший наш скарб, а здоров’я дітей – безцінне, не забувайте про це!», — наголосив очільник облдержадміністрації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *