25.06.2021

В Миколаївській ОДА прокоментували результати дистанційного навчання

Дистанційне навчання в Миколаєві і області показало не тільки проблеми в освітній сфері, а й викликало революцію в освіті.

Про це розповіла директор Департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА Алла Веліховская.

«Ми зіткнулися з тим, що якось треба було організовувати навчальний процес. Відбулася освітня революція. Повністю. Для того, щоб працювати, ми повинні були з ранку встати, почистити зуби, випити кави, з’їсти сніданок, надіти форму відповідну, взяти портфель-ранець і прийти на роботу. Сісти за робочий стіл і у нас починається освітній процес. Я не знаю, як ви, але мені було важко як викладачеві змусити себе вилізти з халата, одягнутися і налаштувати себе на освітній процес.Психологічно це було дуже важко. І дітям, і вчителям, і, звичайно, батькам. Першим був шок — вчителі не знали, як працювати, не було відповідних програм, важко психологічно себе налаштувати. Але минув певний час і процес почав вирівнюватися. Всі зрозуміли, що вчиться треба », — зазначила чиновник.

Що стосується дистанційного навчання в області, за словами Алли Веліховской, основною складністю там стала нестача комп’ютерного забезпечення. Однак уже сьогодні зазначена проблема активно вирішується на державному рівні.

Джерело: СвідокІнфо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *