08.09.2019

В мкр. Кульбакіне з’явилося «сонячне» дерево

Головну площу мкр. Кульбакіне тепер буде освітлювати дерево.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Не звичайне, а обладнане сонячними батареями і сучасними LED-світильниками. Таке «насадження» з’явилося завдяки Громадському бюджету — жителі мікрорайону запропонували встановити «сонячне» дерево, цей проєкт став одним з переможців програми і на його реалізацію з міського бюджету виділили гроші.

В рамках проєкту територію, де раніше миколаївці зробили невеликий розарій, вимостили тротуарною плиткою, а в центрі встановили конструкцію у вигляді дерева з сонячними панелями. Об’єкт також обладнали USB- роз’ємами, що мають оцінити власники гаджетів. Адже тепер вони зможуть під відкритим небом заряджати свою техніку.

Олександр Сєнкевич відзначив, що таке незвичайне насадження з’явилося завдяки активності городян і програмі «Громадський бюджет».

— У місті є всього два таких дерева — тут і на вулиці Соборній. Я дякую всім, хто брав участь в реалізації цього проекту, — сказав Олександр Сєнкевич. — Шановні миколаївці, це все належить вам, тому, будь ласка, бережіть своє майно!

Керівник міста нагадав, що в Миколаєві розпочалось голосування за проекти Громадської бюджету, які реалізуватимуть наступного року. Мер закликав усіх брати активну участь та підтримати ідеї, що сподобалися.

А Олександр Омельчук зазначив, що даний проект був втілений в життя за участю департаменту енергетики, енергозбереження та інноваційних технологій міської ради. Віце-мер висловив сподівання, що в найближчому майбутньому таких об’єктів у місті стане більше.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *