08.09.2021

В «Місто для людей» заявили, що їх провини в тому, що два будинки без газу, немає

У компанії «Місто для людей Миколаїв» прокоментували ситуацію з відсутністю газопостачання в двох будинках мікрорайону Соляні.

Раніше повідомлялося, що що жителі ПГУ збиралися перекрити дорогу через те, що що два тижні сидять без газу. А «Миколаївгаз» повідомив, що «МДЛМ» повинна сплатити рахунки з підключення газопостачання.

У  «МДЛМ» заявили, що «Миколаївгаз» відключив від газопостачання два будинки: ПГУ, 77-а і ПГУ, 79-б, у них одна газова мережа. Це 144 абоненти, які вже третій тиждень не отримують комунальну послугу. Крім цього «Місто для людей Миколаїв» є управителем, але ніяк не балансоутримувачем будинків по ПГУ, 77-а, ПГУ, 79-б, а технічне обслуговування газових мереж не входить в тариф ТОВ «Місто для людей Миколаїв» тому компанія не має ніякого стосунку до газових мереж будинків, що знаходяться в її управлінні.

«На сьогоднішній день не визначена балансова приналежність газових внутрішньобудинкових мереж, також не розглянуто питання передачі мереж в експлуатацію компаніям-газораспределітелям.Оплата і роботи були проведені ще в минулу п’ятницю 03.09.2021 зі статті тарифу» поточний ремонт «по домовленості з співвласниками будинків, — повідомили в «МДЛМ».

Також в компанії додали, що цей випадок — не перший, коли ПАТ «Миколаївгаз» як монополіст здійснює тиск на компанію, відключаючи будинку від газопостачання і вимагаючи підписання Акту розмежування балансової належності.

Джерело: 0512

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.