02.01.2020

В області 32 нелегальні АЗС — в ОДА обговорили першочергові кроки у протидії незаконному обігу і роздрібній торгівлі пальним

У четвер, 2 січня, під керівництвом заступників голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентина Гайдаржи та Тетяни Стахевич відбулося засідання робочої групи щодо заходів із протидії незаконному обігу і роздрібній торгівлі пальним.

ПРо це повідомляється на сайті ОДА.

Заступник голови Миколаївської ОДА Валентин Гайдаржи довів до відома присутніх, що 27 грудня на селекторній нараді під керівництвом Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука було поставлено завдання врегулювати у регіонах питання діяльності нелегальних АЗС та АГЗС, відповідно до чинного законодавства.

Так, сьогодні спільно з представниками профільних служб обговорено першочерговий алгоритм роботи. Наразі уся інформація про діяльність таких незаконних об’єктів опрацьовується ДФС та ДПС у Миколаївській області. Зокрема, зараз наявна інформація про 32 такі АЗС. У разі відсутності ліцензій на роботу у інших об’єктів діяльності та дозвільних документів – будуть проводитися рейдові перевірки та вжиті заходи щодо неможливості їх функціонування. У цьому році вже з завтрашнього дня продовжаться заходи з виявлення та припинення діяльності таких незаконних об’єктів.

Окремо заступник голови ОДА Тетяна Стахевич наголосила на важливості проведення аналітичної роботи щодо легалізації бізнесу після його закриття, адже для багатьох підприємців це стане чинником узаконити свою діяльність, а для держави – можливістю збільшити дохід до бюджету.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *