19.03.2020

В облцентрі перевірили чи закрилися на карантин заклади загального користування

Рейди з перевірки виконання розпорядження міського голови міста Миколаєва «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Миколаєві, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19» тривають.

Про це інформує прес-служба мерії.

Сьогодні спеціалісти відділу контролю та нагляду за благоустроєм департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції відвідали з попередженнями заклади харчування та торгівлі, які розташовані в районі вулиць Декабристів та Пушкінської.

Нагадуємо, що всі підприємці, чиї види діяльності не відносяться до дозволених, повинні зачинити свої заклади на час карантину. У разі, якщо вони не дослухаються, департаментом буде ініційоване звернення про розірвання договорів оренди з власниками, які не виконують вимог влади під час карантину. За порушення правил карантину та рішень органів місцевої влади – штраф від 1000 до 2000 неоподаткованих мінімумів громадян (17-34 тисяч гривень).

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *