02.10.2019

В ОДА відбулася нарада щодо добудови басейну у Баштанці

1 жовтня під керівництвом голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Стадніка відбулася нарада за участі керівництва Баштанської громади як замовника об’єкту будівництва басейну у Баштанці, представників компанії «Ювента груп» як генпідрядника, компанії, що здійснює технічний нагляд, керівництва управління капітального будівництва ОДА та Андрія Вадатурського.

«Діти не можуть бути у заручниках різного роду чвар. Басейн у Баштанці добудовуватиметься під моїм пильним наглядом. Дискусії були довгі. Конфлікт врегульовано. Як результат — підписали Меморандум, чим закрили суперечки та розблокували подальшу діяльність на об’єкті», — повідомив Олександр Стаднік.

За словами голови ОДА, наразі є домовленості щодо здійснення авансового платежу, оплати акту виконаних робіт згідно акту звірки та своєчасного фінансування згідно умов договору. Підрядник, в свою чергу, надасть необхідні матеріали технагляду для приведення в належний стан виконавчої документації з укладанням акту звірки взаєморозрахунку.

«Вирішили також утворити робочу групу на чолі якої буде керівництво управління капітального будівництва ОДА та сторони, що беруть участь в будівництві басейну. Усі проблемні та спірні питання будемо вирішувати. Крім того, здійснюватиметься щотижневий моніторинг та буде надаватись доповідь про виконані роботи від УКБ», — резюмував Олександр Стаднік.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.