23.05.2019

В ОДА відбулося засідання конкурсної комісії з питань надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам АТО

У четвер, 23 травня, під керівництвом заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Трайтлі відбулося засідання конкурсної комісії з питань надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції.

Відзначимо, що з метою соціальної підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції на Миколаївщині затверджено унікальний Порядок надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам АТО на конкурсній основі.

У 2019 році в області було оголошено конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання вищезазначеної допомоги.  Рекомендована вартість проектів в межах 50 тис грн.

Наразі на конкурс надійшло 28 проектів учасників АТО.

Проекти надійшли з міст Миколаїв та Южноукраїнськ, Новобузького, Казанківського, Баштанського та інших районів Миколаївської області.

Члени комісії розглянули ряд питань щодо:

— порядку проведення конкурсу з питань надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції та статус учасників антитерористичної операції, які подали проекти.

—  поданих проектів учасниками конкурсу на отримання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції.

 —  відкриття  учасниками конкурсу ФОП або юридичної особи наразі або в минулих роках.

Найближчим часом відбудеться захист проектів особисто конкурсантами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *