11.11.2019

В Одесі депутат зі священиком побили прихожанина ПЦУ

Йдеться про дії депутата Одеської обласної ради від партії Опозиційна платформа за життя Романа Сеника.

В Одесі депутат обласної ради разом з братом і батьком-священиком побили прихожанина собору Різдва Христового Православної церкви України, повідомляється в Facebook Одеської єпархії ПЦУ.

Це сталося 10 листопада.

«Йдеться про дії депутата Одеської обласної ради від партії Опозиційна платформа за життя Романа Сеника, його брата Івана і батька Віталія (колишнього священика собору), що втрьох жорстоко побили одного з прихожан, про що заявлено в органи Національної поліції», — сказано в заяві.

В єпархії наголошують, що Віталію Сенику, який раніше був настоятелем вказаного храму, розташованого в центрі міста (вул. Пастера, 5), 9 місяців тому заборонили в ньому богослужіння.

Однак колишній настоятель храму і його сім’я «тероризують церковну громаду, сіють розбрат і чинять фізичні безчинства» проти духовенства та вірян ПЦУ.

«Більш того, не маючи ніяких документів, ці особи силою захопили приміщення собору, зривають процес становлення Православної церкви України на території міста та Одеської області, порушують норми вітчизняного законодавства», — заявили в єпархії.

Також в єпархії звернулися до представників відповідних державних органів влади з проханням дати правову оцінку діям вищеназваних громадян, вжити заходів для безпеки громадян, збереження релігійного миру в Одесі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.