28.02.2020

В Одесі обвинувачений з гранатою взяв суддів у заручники

Гранату обвинуваченому передали в суді. Вона була в пакеті з їжею. Справжній боєприпас чи ні, встановлять експерти.

У Приморському райсуді Одеси обвинувачений у вбивстві взяв у заручники двох суддів, заявивши, що має при собі гранту. Про це повідомляє Думская в п’ятницю, 28 лютого.

Зазначається, що чоловіка звати В’ячеслав Гарькавий, його судять за вбивство громадянина Ізраїлю у вересні 2016 року. Його привезли з СІЗО і помістили в приміщення для підсудних. У цей момент він дістав гранату, вийняв чеку і заявив, що підірве себе.

«Я звідси взагалі не вийду або вийду в пластиковому мішку… Я буду далі розмовляти тільки з прокурором області. Я вимагаю справедливого суду і покарання осіб, винних у допущенні того, що тут відбувається», — заявив чоловік.

У приміщенні разом з ним перебували судді Віктор Іванов і В’ячеслав Бондар, а також старший конвоїр.

У результаті правоохоронці провели переговори з Гарькавим і знешкодили його. Ніхто не постраждав. Видання стверджує, що граната виявилася муляжем.

У свою чергу начальник управління Нацполіції в Одеській області Олег Бех розповів, що, за попередньою інформацією, гранату обвинуваченому передали в суді. Вона була в пакеті з їжею. Справжній боєприпас чи ні, встановлять експерти.

Після інциденту обвинуваченого переведуть із СІЗО в ізолятор тимчасового тримання. Суд постарається максимально швидко і неупереджено розглянути його справу.

«Крім того, йому буде надана допомога психологів, тому що він перебуває в дуже складному психічному стані», — сказав Олег Бех та додав, що Гарькавому загрожує стаття про захоплення заручників. А якщо граната виявиться бойовою, то і про незаконне зберігання зброї.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.