21.01.2020

В Одесі посадовці міграційної служби налагодили бізнес з легалізації іноземців

Вартість «послуг» зловмисників становила від 3 до 5 тисяч доларів.

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) викрили посадових осіб Головного управління Державної міграційної служби в Одеській області на отриманні неправомірної вигоди за легалізацію іноземних громадян.

Про це повідомляє прес-центр СБУ. Зазначається, що за різні суми грошової винагороди посадовці безпідставно подовжували іноземцям терміни перебування в Україні, виготовляли посвідки на тимчасове проживання та документи, необхідні для набуття українського громадянства.

«Вартість «послуг» зловмисників становила від 3 до 5 тисяч доларів і залежала від платоспроможності замовників та складності випадку», – говориться в повідомленні.

Організатора злочинної схеми правоохоронці затримали відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України у середмісті Одеси після отримання від «клієнта» частини хабара у розмірі 500 доларів.

Загалом зловмисники оцінили своє сприяння в 1 300 доларів. У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо здійснення затриманому повідомлення про підозру та обрання міри запобіжного заходу.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *