10.01.2020

В Одесі п’яна мати загубила маленького сина

Жінка познайомилася на вулиці з невідомими і пішла розпивати алкоголь. У підсумку оговталася в магазині і заявила про зникнення сина.

В Одесі жінка посварилася з матір’ю, взяла 7-річного сина і пішла з дому, після чого залишила хлопчика на незнайомця і забула про це, пише прес-центр обласної Нацполіції.

Встановлено, що на вулиці жінка познайомилася з двома чоловіками, які запросили її в гості. Коли в домі «нових друзів» закінчилися алкогольні напої, вона пішла з одним з чоловіків у магазин. Дорогою вони посварилися і розійшлися в різні боки. Лише згодом жінка згадала, що з нею був син, і, увійшовши в перший-ліпший магазин, попросила продавчиню зателефонувати в поліцію.

«Крім того, що жінка залишила малолітнього сина у малознайомих людей, вона ще й забула про це і зателефонувала в поліцію із заявою про зникнення дитини. Чоловіки, з якими залишився хлопчик, не дочекалися матері, адресу у дитини дізнатися не змогли, і теж набрали 102. Зіставивши ці два повідомлення, правоохоронці зрозуміли, що йдеться про одну й ту ж дитину», — повідомили в главку.

Раніше на жінку вже складали відповідні матеріали щодо домашнього насильства проти бабусі хлопчика.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *