04.05.2020

В ОТГ на Одещині селян варварськи позбавили бібліотеки

Шкільну та сільську бібліотеку знищили в селі Долинівка, яка входить до Маразліївської ОТГ.

Сотні книг, які селяни збирали роками і отримували в якості благодійної допомоги вивезли як непотріб на причепі трактора. Про це в Фейсбук написала жителька села Ірина Тома з відповідними світлинами:

Жахливішого я ще не бачила! Сьогодні, 30 квітня 2020 року, вивозять усі книги із Долинівської сільської бібліотеки та школи. Частина книг була закуплена за батьківські кошти та колишнім сільськогосподарським підприємством!!! Без будь-якого бібліотечного обліку!!!!!!!!!! Але ж в селі залишаються жити люди, діти. Боятися треба не вірусу, а черствих душ, які знищують культуру!!!

Цей кричущий випадок яскраво демонструє ставлення “реформаторів-децентралізаторів” до майбутнього українського села. Знищення культури, позбавлення якісної освіти – перетворює людей на мовчазну худобу. Замість очікуваних преференцій від влади селяни в ОТГ навіть втратили право розпоряджатися своєю власністю, в даному випадку – бібліотекою.

В мережі публікація Ірини набрала тисячі коментарів. Користувачі обурені рішенням вивезти бібліотеку і порівнюють ініціаторів цього рішення з фашистами, які знищували книги.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *