02.12.2019

В Первомайську викрито незаконний продаж понад 200 кг водних біоресурсів

У всіх зазначених випадках продавці не змогли надати документи, що підтверджують законність походження водних біоресурсів.

Миколаївський рибоохоронний патруль повідомляє, що тридцятого листопада 2019 року під час перевірки потенційних місць незаконної торгівлі водними біоресурсами у м. Первомайськ виявлено два випадки реалізації водних біоресурсів без відповідних дозвільних документів, загальною вагою понад 200 кг.

ВІДЕО

Близько 9 години на ринку державні інспектори виявили продавчиню, яка реалізувала 198,9 кг водних біоресурсів (піленгас, товстолобик, короп, білий амур, карась, щука, рак). Згодом, близько 11 години рейдова група зафіксувала аналогічне порушення. Громадянка намагалися продати 10 кг риби піленгас.

У всіх зазначених випадках продавці не змогли надати документи, що підтверджують законність походження водних біоресурсів. На порушників складено протоколи за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Риба та раки вилучені та здані на зберігання до рішення суду ТОВ «Інтернаціоналіст».

«Безперешкодний збут незаконно добутої риби стимулює розвиток браконьєрства. Тому, рибпатруль Миколаївщини продовжує рейди ринками області. В м. Первомайськ у однієї з порушниць, серед риби без відповідних документів, була виявлена молодь раків, карася та щуки. Також з порушниками була проведена роз’яснювальна робота та складені протоколи за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Матеріали готуються до передачі в суд», — зазначає Євгенія Хиренко, заступниця начальника управління Держрибагентства у Миколаївській області.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *