11.03.2019

В Первомайській ДЮСШ будують футбольний майданчик зі штучним трав’яним покриттям

На території Первомайської спортивної школи за замовленням Управління освіти розпочато будівництво сучасного футбольного майданчика, що стало можливим завдяки профільній програмі ФФУ з будівництва полів зі штучним покриттям.

Фінансується будівництво з місцевого та обласного бюджетів. Витрати на нього розподіляються між бюджетами, приблизно, порівну. Всі роботи з підготовки фундаменту майданчика виконуються спеціалістами ТОВ «Архітектурно-будівельної компанії «АРХСІТІ»та організацією-підрядником ТОВ ЕЛЬФ-БУД». Про це повідомляють на сайті ДЮСШ. 

Завершити будівництво планують до кінця березня. Відкритий майданчик для гри в міні-футбол матиме покриття зі штучної трави, яка виготовляється в Україні і є екологічно безпечною. Розміри майданчика складуть 22 х 42 метра.

Все робиться за технологією будівництва. Воно почалося з земляних робіт та виїмки грунту. Після цього по внутрішньому периметру футбольного майданчика робився дренаж. Викопано траншею, укладено пісок, щебінь і перфоровану трубу діаметром 160 міліметрів.

Зверху трубу накрито дорнітом та засипано щебнем.

Труби з’єднуватимуться з бетонними колодязями за периметром майданчика для збору води з нього. Зараз тривають роботи по облаштуванню основи майданчика шляхом укладання і трамбування кількох шарів щебеню та відсіву. На футбольне поле після підготовки основи буде укладено штучне трав’яне покриття та засипано пісок і гумовий гранулят, також планується встановити огорожу.

Профільна програма будівництва полів зі штучним покриттям — це ще один крок в реалізації «Стратегії розвитку футболу 2030», яка має одним із завдань модернізацію футбольної інфраструктури України. У національній футбольній федерації впевнені, що нові стадіони та майданчики дозволять істотно поліпшити якість фізичного виховання дітей та молоді, які в майбутньому будуть захищати спортивну честь України на світових аренах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *