28.07.2021

В природоохоронній зоні на Миколаївщині невідомі встановлюють водні атракціони

На території природоохоронної зони Регіонально-ландшафтного парку «Тилігульський» невідомі почали встановлювати конструкції водних атракціонів.Депутат Миколаївської райради Олександр Дьяченко запевняє, що роблять це без дозвільних документів.

«Нелегальна установка конструкцій прямо в лимані. Самозахоплення. Таке повинні припиняти на корені. Спочатку документи, потім установка », — пише депутат.

«Нікого з власників цієї конструкції на місці немає. Всі поховалися. Викликали слідчо-оперативну групу. Невже Коблевська голова не бачить, що у нього твориться? Це маячня — в природоохоронному фонді ставити вишки з канатами прямо в воду. Понтони встановлені прямо у воді. Вже йде підключення електрики », — обурюється Олександр Дьяченко.

Туди терміново попрямували представники екоінспекції та керівник Регіонально-ландшафтного парку «Тилігульський» Олег Деркач. Він підтвердив, що до нього ніхто не звертався.

«Будівництво почалося спонтанно. Я в цей час перебував у відпустці. Приїхала техніка, захопили цю ділянку, встановили, і все. Зараз ми звернулися до відповідних служб, щоб це демонтувати. Незаконне будівництво повинно негайно припинятися. Це буде тест на здатність всіх нас і влади реагувати. Якщо ми це не зробимо, то все тут забудують », — сказав Олег Деркач.

Нагадаємо, унікальний природний комплекс Тилігульський лиман включено до переліку водно-болотних угідь, що мають міжнародне значення, головним чином як середовище існування водоплавних птахів. У Регіонально-ландшафтному парку «Тилігульський» зараз знайшли свою домівку понад сорок видів червонокнижних птахів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *