19.06.2021

В районі Варварівского і Інгульського мосту знову утворилися затори

У Миколаєві в суботу, 19 червня, знову ускладнено рух автотранспорту в районі Варварівського (південнобужськими) і Інгульського мосту.

На вулицях Микільська та на проспекті Героїв України зібралася велика кількість як легкових, так і вантажних автомобілів, які прямують у бік мікрорайону Варварівка.

Як відомо, така ситуація спостерігається вже кілька днів. Зокрема, рух автотранспорту ускладнено через ремонтних робіт на вулиці Веселинівської.

Ситуацію також прокоментував начальник управління патрульної поліції в Миколаївській області Віталій Данила, який зазначив, що для спрощення ситуації в зазначених районах знаходяться патрульні для регулювання руху. При цьому він поскаржився, що іноді регулювальників не розуміють водії і це погіршує ситуацію.

Потік транспорту рухається, хоч і повільно (15-20 км / ч), але рухається. Це — «тягучка». Проблема з «тягучкою» в межах обох мостів і на вулиці Нікольська далеко не перший день. Особливо це починається в літньому сезоні, коли все (і миколаївці та водії з інших міст, які транзитом проходять наше місто) їдуть до моря. Сьогодні все наклалося, одне на інше: ремонт дороги в мікрорайоні Варварівка, вчора — вечір п’ятниці перед трьома вихідними і кілька ДТП під час «тягучки»(Одне на ПГУ і на Великій Морській з чотирма авто), які патрульні намагаються якомога швидше оформити та прибрати з дороги. Плюс деякі недобросовісні водії, які ставлять власні інтереси вище за все і намагаються швидше проїхати, але при цьому створюють ще більшу «тягучку», а іноді і аварійні ситуації іншим водіям, — заявив він.

Він також пояснив, що незважаючи на рішення міської влади, про обмеження в «години пік» (з 06:00 до 09:00 і з 16:00 до 19:00) в’їзду в місто великовантажних транспортних засобів загальною вагою понад 20 тонн, патрульним доводиться пропускати транспорт, що використовується при ліквідації стихійних лих або надзвичайних ситуацій, які здійснюють пасажирські перевезення, що перевозять вантажі в міжнародному сполученні, які швидко псуються, антисанітарні, живі, поштові та вантажі підвищеної небезпеки.

Джерело: Шиповник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.