19.10.2021

В українськийх дитсадках можуть з’явитися камери відеоспостереження

Електронна петиція щодо обов’язкового обладнання всіх закладів дошкільної освіти системами відеоспостереження набрала необхідні 25 тисяч підписів для її подальшого розгляду Президентом України.

Такі дані опубліковані на сайті глави держави станом на 19 жовтня.

Петицію було зареєстровано 15 вересня, її автор — Аліна Ігорівна Ханумак.

«Пропоную: розробити та внести на розгляд Верховної Ради України законопроєкт щодо внесення змін до чинного законодавства, які встановлюватимуть обов’язок для всіх закладів дошкільної освіти обладнувати свою територію системами відеоспостереження, зокрема коридори, їдальні, спортивні та ігрові майданчики, навчальні класи та інші приміщення загального користування учнів, окрім вбиралень та роздягалень», — ідеться в документі.

Автор просить надати можливість батькам і керівництву дошкільного навчального закладу віддалено спостерігати в режимі реального часу за територією навчального закладу.

Зазначається, що необхідність відеоспостереження зумовлена збільшенням кількості випадків жорстокого поводження з дітьми у закладах дошкільної освіти.

«Встановити факт жорсткого поводження з дитиною, виходячи з об’єктивних обставин, майже неможливо, а тому винні особи залишаються непокараними та продовжують вчиняти протиправні дії, або ж навпаки, осуджуються невинні особи. Під час звернення до уповноважених органів у разі жорстокого поводження з дитиною, в більшості випадків такі органи залишаються безсилими за відсутності відповідних доказів або ж просто не вчиняють жодних дій», — додала автор петиції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.