20.11.2020

В Україну прибула перша партія апаратів ШВЛ

За рахунок COVID-фонду купили 200 апаратів ШВЛ. 100 вже в Україні. Вартість контракту — 84 млн грн. Апарати розподілять в лікарні Києва, Київської області і в регіональні медустанови.

Україна отримала перші 100 апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ). 89 апаратів перебувають на складі в Києві і незабаром будуть відправлені в регіональні лікарні. Ще 11 розвезуть по семи столичних лікарнях і в чотири лікарні Київської області, повідомила прес-служба ДП Медичні закупівлі України на своїй сторінці у Facebook.

Друга партія, а це ще 100 одиниць обладнання, прибуде найближчим часом.

«ДП Медичні закупівлі України законтрактувала 200 апаратів ШВЛ. Всі апарати — експертного класу, і успішно використовуються як в Україні, так і в країнах Європейського Союзу. Апарати відповідають всім необхідним технічним характеристикам /…/ Апарати виробництва шведської компанії», — йдеться в повідомленні.

Вартість закупівлі 200 апаратів становить 84 мільйони гривень, тобто один апарат ШВЛ коштував 420 тисяч гривень.

Апарати були закуплені за рахунок стабілізаційного фонду боротьби з поширенням COVID-19 Державного бюджету України.

У повідомленні вказується, що станом на 19 листопада 2020 року завантаженість апаратів ШВЛ в українських лікарнях не перевищувала 15% від наявного фонду апаратів (681 одиниця використовується із загальної кількості 4 703 одиниці).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *